Bodrum Hill

The
Luxury Of Freedom

EV TİPLERİ

Swissotel Residences Bodrum Hill’de farklı beklentilere yönelik 1 odalı simpleksten 5 odalı müstakil triplekse kadar çeşitli büyüklüklerde ev tipleri mevcuttur.

HOUSE TYPES

Swissotel Residences Bodrum Hill provides residence options for different expectations with varying sizes from 2-room simplexes to 5-room detached triplexes.

DEKORASYON

İç mimaride Çağdaş Proje’nin Yaratıcı ve Fonksiyonel Tasarım Anlayışı

DECORATION

Creative and Functional Design of Çağdaş Proje reflected in Interior Design

SWISSOTEL

124 oda ve 24 süitiyle minimalist ve modern tarzı, yenilikçi banyo çözümleri ve teknolojik özellikleri, Pürovel Spa ve Spor konseptiyle Swissotel Residences Bodrum Hill’de, gerçek bir keyif ve dinlenme deneyimi yaşayacaksınız.

SWISSOTEL

With its 124 rooms and 24 suites; minimalist and modern style, innovative bathroom solutions and technological properties, and Pürovel Spa and Sports concept, Swissotel Resort Bodrum Hill offers you a genunine experience of pleasure and relaxation.

PEYZAJ

Swissotel Residences Bodrum Hill’in peyzaj tasarımı, doğal taşla kaplanan binaların dış tasarımıyla bir bütünlük oluşturuyor.

LANDSCAPE

The landscape design of Swissotel Residences Bodrum Hill is in complete harmony with the exterior design of buildings covered with natural stone.

Skyhill Logo

Satış Ofisi / Sales Office

Tel: +90 252 311 77 77